براعت استهلال

 

 تاجری

مجلس تفسیر گذاشت

ابتدا

فاتحه بر قرآن خواند!

شاعر : مرحوم سید حسن حسینی

/ 32 نظر / 21 بازدید
نمایش نظرات قبلی
صادق

سلام! اگر بار گران بودیم.....! برای خداحافظی تشریف بیارید .کلی خوشحال میشم[لبخند]

وحید

تو سروران را سروری تو رهبران را رهبری / تو از تمام انبیا هم بهتری هم برتری تو کشتی توحید را هم ناخدا هم لنگری / تو اولین روشنگری تو آخرین پیغمبری عید مبعث بر شما مبارک باد.

شب بارونی

سلام[گل][گل] بروزم و منتظر حضور گرمت. یاعلی [خداحافظ]

اقلیما (انسیه ) پولادزاده Eghlima( Ensiyeh ) Pouladzadeh

سلام شما خیلی حرفهای عجیب و غریب می زنید مگر پارسال توی این کشور ما اینترنت به سامان داشتیم که پرشین بلاگ نقشی در ارسال یا عدم ارسال نظرات داشته باشه و اینکه نظر خصوصی ارسال نشود چه ربطی به روزها دارد نکند من غیب گو هستم و مثلا پارسال می دانستم که سی ام چه اتفاقی می افتد . در مورد امسال هم علت اینکه پرشین بلاگ مشکل داشته مربوط به بخشی از وبلاگهایی بوده که روی یک سرور هستند و سرور در حال پشتیبان گیری بوده . ربطی یه هیچ چیز ندارد ضمنا برای فهم شما عرض می کنم بنده به ولایت فقیه التزام دارم و مشکلی با این موضوع ندارم . ان شاالله خداوند کمک می کند ما در مورد افراد پیشداوری نکنیم .

صادق

دوباره سلام راستش شرمنده.[خجالت]با خودم قرار گذاشتم وبلاگمو ببندم.البته دو سه روز دیگه. مطالبم انقدر قشنگ نیست که شما بخواین همرو بخونید[لبخند] ممنون از ابراز لطفتون[لبخند][گل]

غزاله و محمد

ممنون عزیز. فراموش نکرده بودیم. گرفتار امتحانا بودیم پیش هیشکی نمیتونستیم بریم. بازم پیشمون بیاین[گل]

محمد حسین ابراهیمی

روزگار تخمی نگارنم فیلتر شد و به روزگار تخمی تر سرگرداني ام بازگشتم در www.sargardan.persianblog.ir با .... و .... و تحلیلی بر شعر قاب شکسته ی طیبه ی نیکو / و خدایی که نیست

جشنواره شعر دانشجویان و طلاب

سلام معاونت فرهنگي و اجتماعي وزارت علوم، تحقيقات و فن آوري برگزار مي کند نخستين جشنواره ملي شعر دانشجويان و طلاب با توجه به اينکه هيچ محدوديتي در قالب ، موضوع و تعداد اثر وجود ندارد،دبيرخانه جشنواره پذيرايي آثار شاعران گرامي در موضوع و قالب هاي مختلف خواهد بود. آثار پس از دريافت تفکيک شده و در بخش هاي مجزا داوري خواهد شد. مهلت ارسال آثار : 5 اسفند ماه 1389 به 20 اثر برگزيده کمک هزينه عمره مفرده اهدا خواهد شد. علاقه مندان مي توانند آثار خود را از طريق آدرس پستي، پست الکترونيکي ، کامنت خصوصي در وبلاگ و يا از طريق نمابر به دبيرخانه جشنواره ارسال نمايند. نشاني دبيرخانه:قم.خيابان شهيد فاطمي(دورشهر)نبش کوچه 28 مجتمع بعثت واحد 14. کدپستي 66359- 37156 دبيرخانه جشنواره ملي شعر دانشجويان و طلاب poemfestival@yahoo.com / shear@ iusfestivals.com : پست هاي الکترونيکي نمابر: 7839398-0251 براي کسب اطلاعات بيشتر به آدرس http://poemfestival.blogfa.com مراجعه فرمائيد.